1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na budowę kościoła.
  2. W poniedziałek (10.02.) wspomnienie św. Scholastyki, Dziewicy.
  3. We wtorek (11.02.) – wspomnienie NMP Z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. W tym dniu na Msze św. wieczorne czyli o godz. 17.00 i 18.00, połączone z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych zapraszamy osoby chore naszej parafii. Do tego sakramentu można przystąpić tylko w stanie łaski uświęcającej i z poważnymi problemami zdrowotnymi.
  4. W piątek (14.02.) – święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.
  5. W najbliższą sobotę o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie kółka gitarowego, zaś o godz. 11.00 scholi dziecięco – młodzieżowej.
  6. Nasz Pan Organista podjął studia zaoczne, które odbywają się w weekendy, dlatego trudno będzie mu godzić naukę z regularną posługą organisty. Dziś chcemy Panu Krzysztofowi  podziękować za pracę w naszej parafii, za zaangażowanie w liturgię, które wszyscy widzieliśmy i życzyć sukcesów w realizowaniu planów życiowych. Pan Krzysztof obiecał, że tak zupełnie z nami się nie rozstaje i w dni wolne od studiów będzie nam przygrywał.
  7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie dzieci III kl. szkoły podstawowej i młodzieży kl. VIII.
  8. Dziś odbędzie się spotkanie dla kl. II i VII.