1. Święto św. Andrzeja, Apostoła (30.11.)
  2. W następną  niedzielę (1.12.)  rozpoczynamy Adwent. Na spotkanie po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy dzieci kl. I szkoły podstawowej i młodzież kl. VI.
  3. REKOLEKCJE ADWENTOWE parlamentarzystów, pracowników administracji rządowej i samorządowej oraz prawników odbędą się w dniach 8 - 9 - 10  grudnia br., niedziela - poniedziałek - wtorek. Msza św. codziennie o godz. 19.30 w starym kościele farnym w Białymstoku. Rekolekcje prowadzi o. Krzysztof Pałys z Zakonu Dominikanów.
  4. Intencja dla kółek różańcowych: o owocne przeżycie Adwentu i dobre przygotowanie serc do Uroczystości Bożego Narodzenia.
  5. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w najbliższy piątek od godz. 18.30 – 19.30. Adorację poprowadzi młodzież naszej parafii.
  6. W niedzielę (20.10.) prowadzone były statystyki uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. i przystępowania do Komunii św. W naszej parafii w niedzielnej Eucharystii uczestniczyło 282 mężczyzn i 348 kobiet , w sumie 630 osób, co daje wskaźnik 33,4 % w skali parafii. Do Komunii św. przystąpiło 99 mężczyzn i 196 kobiet w sumie 295 osób, co daje wskaźnik 46,8 % w skali obecnych na Eucharystii.
  7. W dniu dzisiejszym w kościele parafialnym ma miejsce całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. Adorować będziemy mogli pomiędzy Mszami i po Sumie przez cały dzień, aż do wieczornej Mszy św. o godz. 19.30. Zapraszamy byśmy chwilę znaleźli na tę modlitwę w ciszy.
  8. Od przyszłej niedzieli (1.12.) przez okres zimowy Msza św. wieczorna w niedzielę będzie odprawiana o godz. 18.00.