1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny.
  2. Wspomnienie św. Jana Pawła II, Papieża (22.10.)
  3. W następną niedzielę (27.10.) Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła
  4. Możemy już przynosić Wypominki za zmarłych.
  5. Tradycyjnie w Tygodniu Misyjnym będziemy przeżywali w naszej parafii 40 – Godzinne Nabożeństwo. Wystawienie Najświętszego Sakramentu rozpocznie się w najbliższy piątek i w sobotę o godz. 8.00 w kościele w Jurowcach i kaplicy w Sochoniach Nabożeństwem Różańcowym. Msze św. o godz. 17.00 w Sochoniach i 18.00 w Jurowcach. W niedzielę adoracja w Sochoniach po Mszy św. o godz. 9.00 do godz. 15.00 zakończona będzie Koronką do Bożego Miłosierdzia. W Jurowcach w Niedzielę Adoracja pomiędzy Mszami i po Sumie przez cały dzień. Zakończy się Nabożeństwem Różańcowym o godz. 19.00. Prosimy o wpisywanie się na listy wyłożone przy wyjściu z kościoła, abyśmy zapewnili ciągłość adoracji przez cały dzień.
  6. Msza św. z okazji Imienin Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego będzie sprawowana w Katedrze białostockiej w niedzielę, 27 października br. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji Najdostojniejszego Solenizanta.
  7. Solenizantem jest również nasz wikariusz ks. Tadeusz. Otoczmy go naszą modlitwą. Życzenia ks. Tadeuszowi złożymy w najbliższą niedzielę.
  8. Zapraszamy do obejrzenia sztuki teatralnej pt: „Uśmiechy dobroci” na podstawie powieści Kornela Makuszyńskiego „Szaleństwa panny Ewy”, która będzie wystawiana w naszej parafii w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 w dolnym kościele. Sztuka została przygotowana przez młodzież ze SP nr 16 w Białymstoku pod opieką ks. Tadeusza.
  9. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie formacyjne dzieci III kl. szkoły podstawowej i młodzież kl.VIII.
  10. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie chóru. Zapraszamy wszystkich chętnych od śpiewania na chwałę Bogu.