1. Dziś po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej
  2. W tygodniu:

Poniedziałek – Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i męczennika, patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. Abp. Seniora - Stanisława Szymeckiego. Polecajmy Bogu dostojnego solenizanta.

3. Zapraszamy na Nabożeństwo Majowe – każdego dnia po Mszy wieczornej a w niedzielę po Mszy o godz. 12.00

4. Dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza w postaci 2 ornatów oraz 3550 zł.

5. Za tydzień tradycyjnie w drugą niedziele miesiąca taca będzie przeznaczona na budowę naszego kościoła. Planujemy za miesiąc rozpocząć prace i otynkować wewnątrz kościół w Jurowcach (szacowany koszt – ok 150 tys. zł). Jeśli by starczyło finansów to także zakrystię. Przydało by się jeszcze uzbierać do wakacji ok 20 tys. zł. Dziękuję tym wszystkim, którzy wspierają naszą parafię finansowo, modlitewnie oraz pracą.  

6. Polecajmy Dobremu Bogu nasze Seminarium Duchowne: kleryków, profesorów oraz sprawę powołań.