1. Dziękuję za pomoc w rozbieraniu dekoracji Bożonarodzeniowej i w sprzątaniu kościoła.
  2. Za tydzień, tradycyjnie w drugą niedzielę miesiąca taca będzie przeznaczona na budowę naszego kościoła.
  3. W następną też niedzielę będzie spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 4 maja o godz. 18.00
  4. W najbliższą sobotę w dniu wspomnienia NMP z Lourdes przypada światowy dzień chorego. Będzie możliwość podczas mszy przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.
  5. 16 lutego (czwartek) na Mszy świętej o godz. 18.00 w naszej parafii rozpoczną się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Będzie to kilka spotkań raz w tygodniu, podczas których będzie możliwość odświeżenia swojej wiary, doświadczenia Boga oraz przypomnienia sensu praktyk religijnych. Zachęcam do udziału a jednocześnie proszę, spróbować namówić inne osoby (szczególnie te które mają wątpliwości w wierze), aby skorzystali z tej szansy.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii