1. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na misje. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na ten cel.
  2. W tym tygodniu w naszej parafii odbędzie się 40-godzinne Nabożeństwo. W piątek i w sobotę o godz. 8.00 w Sochoniach oraz w Jurowcach będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec. Będzie możliwość adoracji przez cały dzień do wieczornej Mszy Świętej. W Sochoniach o 17.00; w Jurowcach o 16.00 i 18.00. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są listy, prosimy o wpisywanie się w miarę możliwości na konkretną godzinę by zawsze ktoś był przy Panu Jezusie.
  3. Można składać do wystawionego koszyczka Wypominki. Modlitwa wypominkowa będzie w Sochoniach 1.11 po Mszy świętej o godz. 9.00; w Jurowcach 2.11 o godz. 17.15 oraz w Niedzielę 6.11 po Mszy o godz. 7.30
  4. Zapraszamy dzieci i młodzież do scholii. Próba w sobotę o godz. 12.30 na plebanii. Czas trwania – ok 1 godz.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tomik wierszy naszej parafianki – pani Katarzyny Citko. Cena 30 zł. Dochód jest przeznaczony na Dzieło Nowej Ewangelizacji.