1. W następną niedziela przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii w tym dniu odbędzie się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy, aby w tym dniu na mszę o godzinie 12.00 przyszły tylko osoby zainteresowane. Resztę osób prosimy o wybranie innej godziny Eucharystii.
  2. W tym tygodniu przypada we wtorek – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych, zaś we czwartek Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych Matkach i otoczmy naszymi modlitwami.
  3. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego
  4. W Niedzielę 29 maja w dolnym kościele o godz. 19.00 zapraszamy do obejrzenia sztuki teatralnej pt. „Niezwykła historia”. Sztuka została przygotowana przez dzieci SP nr 1 w Wasilkowie pod opieką ks. Tadeusza.
  5. Dziękuję serdecznie za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.