1. W dniu dzisiejszym przeżywamy wizytację duszpasterską ks. Bpa Henryka Ciereszko. Dziękujemy za obecność pośród nas, za głoszone słowo oraz modlitwę.
  2. W tym tygodniu we wtorek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte będą Jurowcach o godz. 7.30; 10.30;12.00 w Sochoniach  o 9.00 (nie będzie Mszy wieczornej);  pierwszy czwartek, piątak i sobota miesiąca. Nabożeństwo Majowe jest odprawiane zawsze po mszy wieczornej w Jurowcach oraz w Sochoniach. Zapraszamy.
  3. W Sobotę odbędzie się Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna. Chętni mogą dołączyć do grupy z Wasilkowa. Do naszej parafii pielgrzymka dotrze ok. godz. 8.30 i ok. 9.00 wyruszy w dalszą trasę.
  4. Za tydzień 8 maja będziemy obchodzili Uroczystość Chrystusa Dobrego Pasterza. Jest to dzień odpustu w naszej parafii. Kazania będzie głosił ks. Zbigniew Snarski (proboszcz z Dojlid). Zapraszamy po każdej Mszy świętej do dolnego kościoła na kawę i herbatę wszystkich parafian oraz gości. Proszę też ludzi dobrego serca o przyniesienie kawałka ciasta byśmy mogli coś kawą zapijać.

Jest to 2 niedziela miesiąca. Tradycyjnie taca będzie przeznaczona na budowę naszego kościoła.

5. W Niedzielę 15 maja zapraszamy młodzież klas 8 na mszę o godzinie 12.00. Po mszy odbędzie się spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.

6. Bóg zapłać za wszelką pomoc oraz ofiary składane na potrzeby parafii.