1. Dziś ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na Caritas Białostockie
  2. W następną niedzielę – 1 maja przypada Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. W naszej parafii przez cały dzień będziemy gościć na wizytacji ks. Biskupa Henryka Ciereszko. Głosić będzie kazania i pragnie spotkać się z parafianami i grupami naszej parafii w Sochoniach po mszy świętej o godz. 9.00 a w Jurowcach po Mszy św. O godz. 10.30. W Wólce natomiast zapraszamy na spotkanie o godz. 15.00. Za udział w celebracji liturgicznej, której przewodniczyć będzie ks. biskup podczas wizytacji kanonicznej można uzyskać odpust zupełny.
  3. W tym tygodniu przypada:

- w poniedziałek święto św. Marka Ewangelisty

- wtorek – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika

- środa – Uroczystość św. Jerzego, męczennika

- piątek – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej

4. W piątek przypada 43 rocznica święceń biskupich Arcybiskupa seniora Edwarda Ozorowskiego. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

5. Dziś (w niedzielę) o godz. 15.00 w Godzinie Bożego Miłosierdzia będzie wystawiony Najświętszy Sakrament do prywatnej adoracji.

6. W sobotę 7 maja wyruszy Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna. Chętni mogą się dołączyć do grupy z Wasilkowa. Do naszej parafii pielgrzymka dotrze ok godz. 8.30 i ok 9.00 wyruszy w dalszą trasę.

7. Za dwa tygodnie 8 maja będziemy przeżywali Odpust Parafialny. Chciałbym, abyśmy się mogli spotkać po każdej Mszy świętej na kawę i herbatę. Potrzeba by było trochę ciasta. Proszę osoby chętne by coś upiekły i przyniosły do dolnego kościoła w dniu odpustu lub dzień wcześniej.

8. Intencje dla KŻR

    - o pokój na świecie

    - za dzieci przystępujące w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej, o żywą wiarę i umiłowanie Eucharystii