1. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w pierwszy piątek miesiąca.
  2. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w pierwszą sobotę miesiąca.
  3. Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych (1.03). w piątek. W tym dniu odbędzie się Białostocki Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pochód ruszy o godz. 18.00 sprzed Kina TON w kierunku cmentarza Wojskowego przy ul. 11 Listopada.
  4. Ojcowie Jezuici i Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zapraszają na rekolekcje ignacjańskie w życiu codziennym pod hasłem „Trwaj we Mnie”. Rekolekcje potrwają od 10 marca do 6 kwietnia br. Spotkania wspólne będą się odbywały w niedzielę o godz. 14.30 w Oratorium św. Jerzego przy kościele św. Wojciecha w Białymstoku, ul. Warszawska 46a.  Na rekolekcje składają się niedzielne spotkanie wspólne oraz osobista, codzienna medytacja nad fragmentem Pisma św. w wybranym przez rekolektanta miejscu, np. własnym domu. Uczestnicy rekolekcji mają możliwość korzystania z rozmów z kierownikiem duchowym w czasie ich trwania. Zapisy i informacje na stronie internetowej www.wzchbialystok.pl, na ulotkach i plakatach.
  5. Msza św. ku czci św. Kazimierza Królewicza, Głównego Patrona Metropolii Białostockiej, będzie sprawowana 4 marca br.  (poniedziałek) o godz.18.00 w kościele św. Kazimierza w Białymstoku. W uroczystości wezmą udział księża biskupi z całej Metropolii Białostockiej, a także przedstawiciele władz rządowych i samorządowych oraz związku zawodowego NSZZ „Solidarność”. Zapraszamy do uczestnictwa. 
  6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00, spotkanie dla młodzieży kl. VI. Nie będzie wyjątkowo spotkania dla uczniów kl. I Szkoły Podstawowej.